į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus » Įstaigos savitumas

 

Mūsų vaikų darželis skirtas - visiems visiems visiems,

 mažesniems ir didesniems, judresniems ir ramesniems,

 linksmiems ir smalsiems vaikučiams!

 

 

         Linksmųjų kiškučių dvarelis -  tai privatus vaikų darželis, veikiantis nuo 2014m. rudens. Darželis yra skirtas vaikams nuo 1,5 iki 6m. amžiaus.

 

              Kokybiškas  visuminis ugdymas ir puiki priežiūra, dėmesys kiekvienam vaikui yra mūsų pasididžiavimas. Nuo pat įkūrimo dienos ypatingą dėmesį skirdami  darbui su vaiku užsitarnavome tėvelių pasitikėjimą. Ypatingas dėmesys skiriamas vaiko emocinei ir psichologinei savijautai, savarankiškumui ir kokybiškam ikimokykliniam ugdymui.

 

          Esame įsikūrę privačiame jaukiame, erdviame name su dideliais langais, per kuriuos patenka labai daug natūralios saulės šviesos. Todėl patalpos ne tik šviesios ir jaukios, bet ir primena namų aplinką.

           

           Darželyje suformuotos atskiros erdvės pritaikytos vaikų amžiui ir poreikiams. Turime daug vietos žaisti, kurti, bei sportuoti. Darželio aplinka sukurta taip, kad vaikas jaustųsi jaukiai, emociškai ir fiziškai saugus,  laimingas ir skatinamas veikti, pažinti, ieškoti ir atrasti. Čia sudarytos visos sąlygos visapusiškam vaiko tobulėjimui, vaiko saviraiškos tenkinimui. Baldai ir kiti daiktai – saugūs, atitinkantys vaikų amžių ir ūgį.

 

         Ugdymas orientuotas į vaiko savarankiškumo ugdymą, sveikatos stiprinimą, individualumą, pomėgių ir gebėjimų lavinimą. Mažųjų  laukia jų amžių ir poreikius atitinkantys žaislai ir žaidimai, knygelės, įvairios pamokėlės ir užsiėmimai. Vieną dieną vaikai keliauja po  raidelių ir skaičiukų pasaulį, kitą dieną -  mokosi komunikacinių gebėjimų ir klajoja gegografijos labirintais, dar kitą - muzikuoja, šoka, žaidžia.   

 

         Linksmųjų kiškučių dvarelyje siūloma plati ugdymo programa ir priemonių įvairovė kiekvienam vaikui suteikia platų spektrą žinių ir įgūdžių.  Esame laimingi galėdami pasiūlyti tokį turiningą ugdymo temų pasirinkimą, nes tai palieka laisvą erdvę vaiko kūrybiškam išradingumui. Visos šios ir dar daugiau galimybių leidžia džiaugtis pasirinkus būtent šį ugdymo modelį!

 

         Darželyje veikia: kūrybinės dirbtuvėlės, muzikos ir teatro studija, komunikacinių gebėjimų ugdymo valandėlė "Kalbos takučiu", anglų k., meno terapija ir daug kitų užsiėmimų. Dažnai vykstame į įvairias trumpas išvykas.  Dalyvaujame įvairiuose respublikiniuose projektuose, konkursuose, parodose.

 

          Ypatingas  dėmesys teikiamas vaikų fiziniam vystymuisi.  Kasdien organizuojama fizinė veikla. Daug laiko praleidžiame lauke. Vaikai  vedami į lauką 2 kartus dienoje šviesiu paros metu. Žiemos metu – esant ne žemesnei kaip minus 12ºC temperatūrai ir silpnam vėjo greičiui (iki 2 m/sek.) arba ne žemesnei kaip minus 8ºC temperatūrai ir vidutiniam vėjo greičiui (nuo 2 iki 6 m/sek). 

 

           Turime didelį ir erdvų kiemą, kuriame yra  vaikų žaidimo aikštelė, smėlio dėžė,  supynės, čiuožykla bei geros sąlygos fiziniam vaikų aktyvumui. Vaikų netrikdo pašaliniai žmonės ar eismas, jie gali žaisti ir linksmai leisti laiką gryname ore. Visais metų laikais turime galimybę judėti, žaisti ir būti lauke. Tyla, ramybė ir grynas oras – mūsų privalumas, todėl daug laiko praleidžiame lauke.

 

           Tai ta vieta, kur kasdien skamba ne tik vaikų juokas ir muzika, deklamuojami eilėraščiai ir žaidžiami smagūs žaidimai, bet čia dvelkia puikia energija  ir sukuriama linksma nuotaika. Tai ta vieta, kur mažieji įdomiai  ir naudingai leidžia laiką, kur kiekvienas gauna maksimaliai daug dėmesio, prie kiekvieno prieinama, kiekvienas apkabinamas, su kiekvienu individualiai pabendraujama, išklausoma. Tai puiki vieta Jūsų vaikui praleisti dieną puikiame  draugų būryje  ir rūpestingų auklėtojų apsuptyje.

 

 

                 Visuomet kviečiame ir laukiame visų 1,5 – 6m. vaikučių norinčių įsijungi į mūsų draugišką bei linksmą bendruomenę ir būti tarp geriausių!

 

 

                       Visa ko pradžia, man atrodo, yra ten, toli vaikystėje, kur žmogus pirmą kartą supranta, kad pasaulyje jis gyvena ne vienas, kad jo rankos, ir širdis privalo ką nors pridengti nuo skausmo, prievartos, melo, kad jis privalo būti žmogumi. Tai aukščiausia ir sunkiausia pareiga. 

                                                                                                                                                                                                                                                             (J. Marcinkevičius)