Parama

 

Gerbiami mūsų bendruomenės nariai!

                Kviečiame vaikų tėvelius, senelius, bičiulius ir visus, neabejingus įstaigos gerovei, pasinaudoti proga ir šiais metais paremti mūsų įstaigą.

                   Skirdami paramą padėsite gerinti mūsų įstaigos ugdymui skirtas sąlygas bei įdomiau organizuoti ugdymo procesą.

Jūsų pervesti pinigai bus skiriami  Jūsų vaikų ugdymo ir ugdymosi sąlygų gerinimui.

   

 

           Finansinė parama:

           Norėdami paremti finansiškai, tai galite padaryti pervesdami dovanojamą pinigų sumą į VšĮ „Linksmųjų kiškučių dvarelis“ sąskaitą. AB SEB bankas sąskaitos nr. LT 44 7044 0600 0799 1039  nurodykite lėšų paskirtį.

 

 

            2% parama:

            Jūsų paskirta parama – tai dalis praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio, kuris Jūsų prašymu bus pervestas į įstaigos sąskaitą. 2 procentai jūsų pajamų mokesčio, patenkantys į valstybės biudžetą, gali būti skirti mūsų įstaigai, o jūs dėl to nepatirsite jokių finansinių nuostolių.

             Parama – mums labai svarbi.

 

             2% paramos skyrimo būdai:

             1. Pirmas būdas - atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) (FR0512 v.4 forma PDF formatu) formą, ją atsispausdinkite ir užpildykite ranka.

             Formos viršuje 1-4 laukeliuose spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamosios vietos adresą el.paštą ir telefoną.

              Įrašykite mokestinį laikotarpį (2018 metai) ir pažymėkite 6S laukelį.

              Laukelyje E1 nurodykite gavėjo tipą 2 (turintis teisę gauti paramą), laukelyje E2 įrašykite mūsų įstaigos kodą (gavėjo identifikacinis numeris) -  303418919, laukelyje E4 nurodykite, kiek procentų skiriate mums (2,00 ar kitą dalį). Galima užpildyti ir laukelį E5, jei norite paramą skirti ilgiau negu 1 metus, pvz. iki 2022m.

              Formos apačioje įrašykite savo vardą, pavardę ir pasirašykite.

              Prašymą užpildytą ranka (FR0512 v.4 forma PDF formatu) galima įteikti tiesiogiai VMI darbuotojui arba įdėti į voką, užklijuoti, pasirašyti ant voko užklijos linijos taip, kad voko nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo ir išsiųsti paštu gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijai, žr. adresus.

 

              2. Antras būdas - jei Jūs naudojatės internetine bankininkyste ar naudojate elektroninį parašą, galite užpildyti ir išsiųsti   2 % formą FR0512_4 internetu:

              Prisijunkite prie Valsybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninės deklaravimo sistemos) per savo internetinį banką. Prisijungimo duomenis rasite čia.

              Pasirinkite VMI deklaracijos, „PARAMOS SKYRIMAS“, PARAMA. Spauskite nuorodą „Pildyti formą tiesiogiai portale“ arba atsisiųskite formą į savo kompiuterį.

              Užpildykite formos FR0512_4 visus laukelius taip pat, kaip ir  pildytumėte ranka ir  spauskite pateikti.  

                 Daugiau informacijos galite rasti Mokesčių inspekcijos interneto puslapyje www.vmi.lt arba tel. 1882.

 

             Formą (FR0512 v.4) gyventojas turi pateikti nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. gegužės 1 d. apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai.

 

                 Formos  FR0512 v.4  užpildymo ir pateikimo taisyklės.

 

               Rekvizitai paramai:

​               Viešoji įstaiga „Linksmųjų kiškučių dvarelis“

               Įmonės kodas - 303418919

               AB SEB bankas a/s LT 44 7044 0600 0799 1039  

 

  

                

 Esame be galo dėkingi už paramą įstaigai, kurią Jūs suteikiate. 

  Esame dėkingi už pagalbą, už kiekvieną gerą mintį ir žodį.